شرکت کشت و صنعت قارچ اسپان، یکی از فعال ترین و معتبر ترین گروه های صنعتی و کارخانجات قارچ در استان قم می باشد.

این شرکت فعال در حوزه های گوناگونی همچون مشاوره و تسهیلگری ساخت کارخانجات، پرورش و تولید قارچ خوراکی، ساخت و اختراع دستگاه های نوین پرورش، تولید و فراوری قارچ می باشد.

ما در زیلن پس از ارائه مشاوره های لازم جهت ساخت و میزبانی پایگاه مجازی این مجموعه شاخص، و شروع برندینگ مجازی تیم زیلن، در مدت کوتاه شاهد رشد برندینگ و افزایش حوزه بازاریابی این شرکت شدیم. تا جایی که از نظر SEO (محبوبیت در گوگل)، پایگاه مجازی کارخانه قارچ اسپان در جستجوی “قارچ قم” با وجود رقبای سرسخت این کارخانه در استان قم، رنگ 1 گوگل را کسب کرد و اولین پیشنهاد گوگل به کاربران شد.

یکی از چالش های این شرکت در بازاریابی گسترده و کشوری خود، معرفی محصولات صنعتی و فروش آن ها در سطح کشور بود؛ که پس از ارائه مشاوره های لازم، تیم فنی زیلن، اقدام به راه اندازی یک فروشگاه اختصاصی جهت معرفی و فروش محصولات خود به صورت آنلاین کرد.

ما در پایگاه مجازی SpanMushroom پس از معرفی این شرکت و محصولات آن، با ایجاد کمپینی با عنوان “قارچ یک خوراکی ویژه” در وب سایت و شبکه های اجتماعی، کاربران را دعوت به همکاری در تولید و نشر محتوای آموزشی در حوزه قارچ خوراکی کردیم و نتیجه جالب، رشد استقبال کاربران و ذهنیت سازی مثبت جهت برندینگ سفید مجازی این مجموعه بود.

تاریخ انجام پروژه: 1397
کارفرما: شرکت کشت و صنعت قارچ اسپان
آدرس وب سایت: spanmushroom.com

خدمات ارائه شده:

  • طراحی وب سایت
  • پیاده سازی فروشگاه اینترنتی
  • خدمات سئو
  • ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ
  • خدمات پشتیبانی فنی

مفتخریم به ارائه خدمات به شرکت ها و کارخانجات صنعتی کشورمان

طراحی سامانه های تعاملی

Spanmushroomسایت صنعتیطراحی وب سایتطراحی وب سایت کارخانهقمکارخانهکارخانه قارچوب سایت کارخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *