دبیرستان غیر دولتی پسرانه سراج با کوله باری از تجربه و کادر اداری و آموزشی مجرب طی 12 سال فعالیت به  افتخارات فراوانی دست یافته است. کسب مقام اول استانی در شطرنج، مقام دوم و سوم استانی در المپیادهای ورزشی، علمی و هنری نمونه هایی از افتخارات می باشد.

این مدرسه تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش با به کار گیری از الگوهای نوین آموزشی و دبیران و مربیان کار آزموده نسبت به ارائه آموزش های علمی ، پژوهشی ، فرهنگی و اجتماعی فعالیت می نماید و با هدف رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان ، پرورش خودباوری و عزت نفس ، ایجاد روحیه پرنشاط و فضای شاد در محیط آموزشی و کسب عالیترین مدارج علمی در دانش آموزان در محیطی سرشار از شادابی و نشاط جهت تربیت نیروی انسانی ماهر تاسیس گردید .

ویژگی ها و برتری های آموزشی دبیرستان غیردولتی سراج :

استفاده از ویدئو پروژکتور و هوشمند بودن کلاسها

دانش آموز محور بودن مدرسه

شاد بودن محیط مدرسه

یکی از چالش های این دبیرستان در اطلاع رسانی به خانواده ها ، معرفی و برندینگ خود بود ؛ که ما در زیلن پس از ارائه مشاوره های لازم جهت ساخت و میزبانی پایگاه مجازی این مجموعه، تیم فنی زیلن، با استفاده از رنگ بندی جذاب و شاد و طراحی منحصر به فرد، اقدام به راه اندازی یک وب سایت سفارشی جهت ارتباطی بهتر با دانش آموزان و اولیا، معرفی مدرسه و دبیران ، پیش ثبت نام و اطلاع رسانی به صورت آنلاین کرد. در این وب سایت شما میتوانید از اخبار و مقالات مدرسه، افتخارات و گالری مجازی دیدن فرمایید.

در حال حاضر دبیرستان غیر دولتی پسرانه سراج جزو اولین گروه مدارس مجهز به وب سایت در استان بوشهر می باشد. امید است بتوانیم گامی بلند در رشد و توسعه مدارس کشور عزیزمان برداریم.

تاریخ انجام پروژه: 1398
کارفرما: دبیرستان غیر دولتی سراج
آدرس وب سایت: serajbu.ir

خدمات ارائه شده:

  • طراحی وب سایت
  • خدمات سئو
  • خدمات پشتیبانی فنی

مفتخریم به ارائه خدمات به مدارس غیردولتی کشورمان

طراحی سامانه های تعاملی

serajبهترین مدرسه غیرانتفاعی بوشهردبیرستاندبیرستان غیردولتیسایت شرکتیسراجطراحی وب سایتطراحی وب سایت مدرسهمدارس بوشهرمدارس غیرانتفاعی بوشهرمدارس غیردولتی بوشهرمدارس قدیمی بوشهرمدرسهمدرسه بوشهرمدرسه غیر دولتی بوشهرمدرسه غیرانتفاعی بوشهرمدرسه قدیمی بوشهرمدرسه های غیرانتفاعی بوشهروب سایت مدرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *