دبیرستان غیر دولتی پسرانه خیام یکی از نخستین مدارسی است که به سامانه هوشمند وبسایتی در استان بوشهر مجهز می شود.
مهندس بحرانی موسس این دبیرستان و مدیریت این دبیرستان برعهده جناب آقای مهدیان میباشد.

کادر این مدرسه درتلاش بود که بتواند خدمات ویژه ای را برای دانش آموزان واولیای آن ها ارائه دهد و گامی به جلو برای پیشرفت مدرسه بردارد. آنها با همکاری با تیم زیلن درصدد پیاده سازی ایده های خود درآمدند.
در ابتدا پس از چندین جلسه تبادل نظر و تبادل اطلاعات ؛ تیم زیلن به این نتیجه رسید که برای بهبود کیفیت ارتباط مخاطب با سایت ، که اعظم آن ها دانش آموزان و اولیا هستند ، بخش های ویژه ای را در سایت تعبیه کند که بتواند به خوبی مخاطب هدف را جذب کند.

بخش عکاس خانه

در دیدگاه روانشناسی ، کار با تصویر و عکس ، بسیار در جذب کودکان و نوجوانان تاثیر گذار بوده و باعث بازخورد گیری های مثبت زیادی از سوی مخاطب می شود.
نه تنها دانش آموزان ، بلکه پدران و مادران دانش آموزان نیز از مشاهده تصاویر فرزندانشان در سایت خشنود می شوند و این نوعی خروجی خوب از سوی مدرسه در نزد اولیا می باشد.
واز منظری دیگر ، آرشیو تمام فعالیت ها در فضایی غیر از فضای واقعی ، یعنی فضای ابری اینترنت ، نوعی برگ برنده برای مدارس است که علاوه بر آن،  خود ،  نوعی  گزارش کار برای هر  مدرسه ای می باشد.

پنل اولیا

هر پدر و مادری از مدرسه ای که فرزند خود را به او سپرده ، انتظار دارد که در تربیت فرزند وی کمال دقت و همت را داشته باشد و همچنین نمرات و فعالیت های فرزندش را تحت نظر داشته باشد.
از طرف دیگر مدرسه نیز از اولیا انتظار دارد که در فعالیت های مدرسه دخیل باشد و خودرا شریک در فعالیت های مدرسه بداند.
لذا تیم زیلن راهکار رفع این نیاز ها را دراین دید که باید پیوند و ارتباط بین مدرسه و اولیا بیش از پیش شود ؛ که با ایجاد یک پنل مخصوص برای اولیا در سایت ، اولیا میتوانند آمار و نمرات و فعالیت های فرزندان خودشان را در سایت رویت کنند و همچنین مدرسه می تواند در خواست های خود را در سایت به سمع ونظر اولیا برساند و حتی در مورد مشکل یا مساله ای از آن ها نظر بخواهد.

 

در حال حاضر دبیرستان غیر دولتی پسرانه خیام جزو اولین گروه مدارس مجهز به وب سایت در استان بوشهر می باشد. امید است بتوانیم گامی بلند در رشد و توسعه مدارس کشور عزیزمان برداریم.

تاریخ انجام پروژه: 1398
کارفرما: دبیرستان غیر دولتی خیام
آدرس وب سایت: khayamschool.com

خدمات ارائه شده:

  • طراحی وب سایت
  • خدمات سئو
  • خدمات پشتیبانی فنی

مفتخریم به ارائه خدمات به مدارس نوین کشورمان

طراحی وب سایت

khayamkhayamschoolkhayamschool.comخیامدبیرستاندبیرستان خیامدبیرستان غیردولتیسایت شرکتیطراحی وب سایتطراحی وب سایت مدرسهمدرسهمدرسه خیاموب سایت مدرسه

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *