اختتامیه اولین دوره طراحی صفحات وب

اختتامیه

اختتامیه اولین دوره طراحی پیشرفته صفحات وب (frontend)

نحوه برگزاری دوره ها

آکادمی زیلن در راستای پیشرفت کیفی طراحان و حتی آموزش مبتدیان ، دوره هایی را در نظر دارد که اولین دوره آن در دانشگاه بزرگ خلیج فارس به مدت 3 ماه برگزار شد.
استاد و مدرس این دوره ، امیر حسین خاطری ، مدیر عامل شرکت زیلن و داور و منتور کشوری ، هستند.

خروجی این دوره 3 ماهه فارغ التحصیلانی بود که توانستند سایت دانشگاه خلیج فارس را باز طراحی نموده و به دانشگاه ارائه کنند.

در این دوره با وجود وسواس استاد برروی درک مطالب از سوی هنرجویان ، هر کدام از هنر جویان به طور متوسط قریب به 8 طرح را کد نویسی کرده و در این دوره ارائه کردند.

با توجه به این که خیلی از دوره های هم تراز یا کار عملی ندارند (پروژه محور نیستند) و یا به صورت جزئی وکوتاه به کار عملی می پردازند.
این دوره علاوه بر تاکید زیاد بر روی کار عملی ، که نمود آن را در پروژه نهایی برای دانشگاه خلیج فارس مشاهده نمودیم ، برای کار تیمی نیز اهمیت بسیار زیادی قائل است .

جالب است بدانید اغلب پروژه های بزرگ تمرینی هنرجویان به صورت تیمی است.
همانطور که همه می دانید بدون کار تیمی اجرای چنین پروژه های بزرگی برای استادان این حرفه نیز کار سختیست، که این دوره به خوبی توانسته نیاز های هنرجویان را در تمام زمینه های فوق برطرف کند.

اختتامیه دوره

اختتامیه این دوره در واحد کارآفرینی دانشگاه خلیج فارس ، که به دعوت تیم زیلن ، با حضور رییس این واحد و کارشناس این واحد ، برگزار شد.
در انتها پروژه های طراحی شده هنرجویان این دوره ، به ایشان ارائه شد و از تیم برتر تقدیر به عمل آمد و طرح آن ها برای بارگزاری بر روی سایت دانشگاه انتخاب شد.

شرکت زیلن همواره در نظر دارد که برای بهبود کیفیت طراحان ، قدمی به جلو بردارد.
امیدواریم در آینده های نزدیک نه تنها دوره های عمومی بیشتر بلکه کمپ ها وسمینار های بزرگی را در این راستا برگزار بنماید.

اختتامیه

آکادمی زیلناخباردوره آموزشیشرکت زیلن

آکادمی زیلندوره front endدوره آموزشیدوره طراحی سایتزیلنشرکت زیلنکلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *